Randevü Al

randevu-al-4

İslami Hacamat Nedir

Peygamber Efendimiz (Sallallahü aleyhi ve sellem) Hadis-i Şerif'de "Mirac'dan inerken hangi Melek cemaatine rastlasam. Ey Muhammed (Sallallahü aleyhi ve sellem)! devamını oku

umraniye-hacamat-1

prp tedavi 1Uygulama yapılacak kişiden alınan kandan, vücudun iyileştirme faktörlerini içeren kısmını belirli kitlerde ayrıştırıldıktan sonra vücudun gerekli yerlerinde; Lekelerde, Saçlı deride veya yüzde gençleştirmek istenilen  bölgelere enjeksiyonlar halinde kişiye uygulanan bir dogal tedavi yöntemidir.

Zamanla kişilerin vücutlarındaki Bağ dokusunun temel maddesi olan kollejen ve elastik lifler, yaşlanmaya bağlı olarak sayıca azalır ve yapı bozuklukları başlar.Bunun sonuçunda  deride sarkma ve kırışıklıklar meydana gelir. PRP cilt tedavisi, cilt gençleştirme yöntemlerinin en etkili ve en iyi cilt tedavisi  yöntemlerinden biridir.

P.R.P. tedavisinde elde edilen  plazma yoğun trombosit (pıhtı hücreleri) ve lökositler (beyaz kan hücreleri)  içermektedir. Aktive olmuş trombositler ve lökositler, büyüme faktörleri  salgılar.PRP Saç Tedavisi, büyüme faktörleri kök hücrelerin yenilenmesini ve çoğalmasını tetikler.böylece dokuda ciddi bir yenilenme meydana getirir.

prp tedavi 3prp tedavi 2